Nabídka

  Nabídka

  Provádíme malby a nátěry interierů exteriérů, podlah, dřevěných a klempířských prvků. Speciální techniky vymývaní,patinování,benácký štuky,stříkané i klasické tapety. Hrubé úklidy po malířích.

  Malby

  • malby bytů,domů ,škol ,jídelen,nemocnic,průmyslových objektů,fasády

  Nátěry

  • fasád,podlah,dveří,oken,zárubní,zábradlí,střech,ocelové konstrukce

  Stříkané i klasické tapety

  • gota
  • variopaint
  • textilní tapety
  • papírové tapety

  Speciální techniky

  Raffaello Decor Stucco

  RAFFAELLO DECOR STUCCO firmy OIKOS je vysoce paropropustný dekorační materiál vyrobený z přírodních minerálů na bázi vápenné mazaniny. Je určený pro napodobování antických dekorací s mramorovým efektem tzv.„Benátských štuků“. Jeho použití zaručí maximální paropropustnost a přirozené dýchání stěn. Výrobek je čistě přírodní, neobsahuje žádné syntetické materiály, je omyvatelný a vysoce odolný proti znečištění a působení světla. Je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

  Raffaello Decor Stucco Madreperlato

  RAFFAELLO MADREPERLATO firmy OIKOS je vysoce paropropustný dekorační materiál s perleťovým efektem, vyrobený z přírodních minerálů na bázi vápenné mazaniny. Je určený pro použití v kombinaci s materiálem RAFFAELLO DECOR STUCCO firmy OIKOS pro napodobování antických dekorací s mramorovým efektem - tzv. „Benátských štuků". Pomocí materiálu RAFFAELLO MADREPERLATO firmy OIKOS dosáhneme efektu perleťového vzhledu dekorace. Jeho použití zaručí maximální paropropustnost a přirozené dýchání stěn. Výrobek je čistě přírodní, neobsahuje žádné syntetické materiály, je omyvatelný a vysoce odolný proti znečištění a působení světla. Je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

  Pallas

  PALLAS firmy OIKOS je jednobarevný dekorativní nátěr s hedvábným metalickým efektem, který se mění se v závislosti na úhlu dopadu a intenzitě světla. PALLAS firmy OIKOS uspokojí i ty nejnáročnější dekorativní požadavky. Nabízí netradiční dekorační úpravu povrchů stěn jako výrobky, které kdysi zdobily zdi luxusních antických paláců. Výrobek je vodou ředitelný a je složen z nejnovější generace pryskyřic, které zaručují omyvatelnost a odolnost. Je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

  Multidecor

  MULTIDECOR firmy OIKOS nabízí možnost dekorovat v klasickém stylu v souladu s modernějšími, svěžími dekoracemi dnešních dnů. Hladítko, tampon, stříkací pistole, štětka, váleček, mořská houba, představivost návrháře a univerzálnost tohoto výrobku umožňuje pomocí zkušených rukou aplikátora vytvořit unikátní, originální, dekorativní efekt, který je možné přizpůsobit dekorovanému prostředí. je bez zápachu, netoxický, nehořlavý a šetrný k životnímu prostředí.

  Bohumil Bohatý & TimeTree, s.r.o.
  Nakupnicentrum.czParfemy.cz